HYDE PARK

Hyde Park

Czym jest Hyde Park?

Ten dział powstał specjalnie dla wszystkich tych, którzy chcą się wypowiedzieć na temat ekologii informacji oraz dziedzin pokrewnych. Zasady, które tu obowiązują są proste i odpowiadają zasadom panującym w londyńskim Hyde Parku:

Możesz mówić wszystko co chcesz, ale nie obrażaj Królowej.

W wypadku tego serwisu „Królową” jest INFORMATOLOGIA! Dlatego możesz napisać co uważasz na temat zagadnień informatologicznych zachowując dla tej dziedziny nauki i wiedzy… SZACUNEK.

Jak dodać wpis?

Jeżeli chcesz dodać wpis do serwisu EKOLOGIA INFORMACJI skorzystaj z formularza dostępnego na końcu tej strony ↓ DODAJ WPIS ↓

O czym mogę pisać?

O wszystkim w ramach szeroko rozumianego zagadnienia informacji. Tematyka wpisów może być naprawdę dowolna, chodzi tylko o to, żeby nie wybiec za daleko poza temat serwisu – wszak to serwis tematyczny.

Otaguj swój wpis!

Wypełniając formularz nie zapomnij opatrzyć go tagiem Hyde Park. Jeżeli twój wpis tematycznie dotyczy konkretnego zagadnienia możesz dodać inny, odpowiedni tag (np. informacja naukowa, społeczeństwo informacyjne, e-wykluczenie itp.).

Jeżeli twój wpis nie ma charakteru „luźnej wypowiedzi” i chcesz podzielić się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na wysokim (naukowym) poziomie – zrezygnuj z tagu Hyde Park i opatrz swój wpis tagiem (tagami) najlepiej opisującymi twoją wypowiedź.


FORMULARZ DODAWANIA WPISÓW:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Typ publikacji (wymagane):

Temat (wymagane)

Tagi (słowa lub wyrażenia kluczowe oddzielone przecinkami) (opcjonalne - w wypadku braku tagów redakcja doda je osobiście)

Treść wiadomości (opcjonalne w wypadku przesłania załącznika z artykułem)

Zdjęcie lub ikona wpisu zamieszczona w nagłówku (opcjonalne - sugerowany rozmiar: 600px x 300 px)

Zdjęcie lub ikona zamieszczona w treści wpisu (1) (opcjonalne - sugerowany rozmiar: 600px x 300 px lub mniejsze)

Zdjęcie lub ikona zamieszczona w treści wpisu (2) (opcjonalne - sugerowany rozmiar: 600px x 300 px lub mniejsze)

Plik załącznika artykułu (opcjonalne w wypadku prowadzenia całego tekstu publikacji w polu "Treść wiadomości". Sugerowane formaty załączników: .doc, .docx, .rtf, .pdf)

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem dotyczącym publikowania
tekstów w serwisie EKOLOGIA INFORMACJI i akceptuję jego postanowienia.


Komentarze zamknięte.